Rowerowa Kawiarnia Rzeszowska

Mobilna Kawiarnia Kawy Rzeszowskiej daje swoim klientom możliwość zamówienia kaw ze świeżo palonych ziaren kawowca pochodzących z najlepszych plantacji z całego świata, wprost z mobilnej kawiarni stworzonej na bazie roweru, który został zbudowany na indywidualne zamówienie. Wystarczy podejść pod „rower”, przy którym barista odbierze zamówienie oraz przygotuje aromatyczną kawę.

.

IMG_5473Misja:
przekonać Rzeszowian do odejścia od „kaw” rozpuszczalnych, zalewajek, kapsułek itp… przekazać Rzeszowianom prawdziwy smak najlepszych gatunków kaw, pochodzących z plantacji całego świata – kawy świeżo palonej specjalnie dla nas, Rzeszowian. Mobilna Kawiarnia Kawa Rzeszowska będzie uczestniczyć w promocji jazdy na rowerze i wspieraniu akcji mającej na celu budowanie infrastruktury dla rowerzystów.

IMG_5514
Rowerowa Kawiarnia Kawa Rzeszowska to tradycyjna, przepyszna kawa w biegu, na spacerze lub na rowerze!  Kawa Rzeszowska promuje kulturę picia kawy oraz jazdę na rowerze, co znakomicie wpisuje się w styl życia Rzeszowian. Jesteśmy pewni, że kawa na wynos podbije serca rzeszowian. To wygoda dla pędzących i mijających tradycyjne kawiarnie. Teraz można się cieszyć się smakiem ulubionej latte czy mocnego espresso w drodze do pracy czy podczas krótkiej przerwy. Kawa Rzeszowska to chwila wytchnienia dla zapracowanych mieszkańców Rzeszowa lub dawka energii na początek dnia. To miejsce kojarzone z serdecznym uśmiechem, życzliwą i profesjonalną obsługą. Mobilna kawiarnia będzie stacjonowała w samym centrum miasta przy ulicy Grunwaldzkiej, 3-go maja w okolicach rynku oraz w okolicy fontanny multimedialnej oraz na bulwarach. IMG_5466

więcej informacji: https://www.facebook.com/KawaRzeszowska

DYSKUSJA