Dziecięca Rzeszowska Masa Krytyczna

Majowa Masa Krytyczna odbędzie się tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca, czyli 29 maja, a że zaledwie 3 dni później jest 1 czerwca czyli Dzień Dziecka.
I z okazji Dnia Dziecka chcielibyśmy urządzić podczas MK zbiórkę prezentów dla dzieciaków z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. dr Henryka Hanasiewicza. Siedziba placówki to ulica Unii Lubelskiej 4.

Lista najbardziej potrzebnych i mile widzianych produktów:
paletki do gry w tenisa, piłki (siatkowa, nożna, koszykowa), badminton, jakieś niedrogie gry planszowe, karciane, radio – budziki, słuchawki, dziewczyny proszą o odżywki do włosów i dezodoranty:)))
Oraz oczywiście słodycze.

Liczymy na waszą dobroć serca. Dary będziemy zbierać w piątek przed przejazdem od 17:30-18:00 na rynku. Wszystkie zebrane datki przekażemy Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej im. dr Henryka Hanasiewicza w Rzeszowie. Dodatkowo podczas rozdawania szprychówek nasi wolontariusze będą prowadzić zbiórkę pieniężną. Całość zebranych datków z okazji dnia dziecka przekażemy dzieciakom z ww. placówki. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i dzieciaków.

Jesli macie sugestie, pytania piszcie w komentarzach lub na forum http://www.forum.rowery.rzeszow.pl/viewtopic.php?f=22&t=3365

TRASA:
http://www.bikemap.net/pl/route/3047844-rzmk-201505-dziecieca-v2/

Dzieciaki z placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przesyłają nam swoje piękne rowerowe prace 🙂 jedna z nich pojawi się na naszej szprychówce

6
1
2
3

5
4

Zapraszamy do udziału w przejeździe!

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS