Fresh Bike Lemoniada w Rzeszowie

Nadjeżdża globalne orzeźwienie!

Jest niezależny, nowoczesny i świetnie wygląda. W upalne dni zapewnia orzeźwienie i dopieści zmysły. Dba o środowisko i wjedzie wszędzie. Ideał, prawda? Fresh Bike Lemoniada przez całe wakacje jeździł w Rzeszowie! Do końca września w każdy weekend (piątek-niedziela) będzie można spróbować orzeźwiającej lemoniady w Galerii Rzeszów.

Źródło naturalnej mocy

Fresh Bike Lemoniada™ powstaje wyłącznie ze świeżych składników. Nasz przepis jest prosty: dajemy wycisk soczystej cytrynie, dodajemy cukru trzcinowego, schłodzonej wody mineralnej, aromatycznej mięty i startego imbiru. Lemoniada powstaje przy kliencie, więc każdy może zdecydować o proporcjach lub składzie. Dzięki temu będzie smakowała każdemu, kto potrzebuje letniego orzeźwienia. Lemoniada jest nie tylko pyszna i niezastąpiona w gorące dni – to nasz sprzymierzeniec podczas upałów – ale także doskonale wpływa na zdrowie i samopoczucie. Świetnie chłodzi i gasi pragnienie. Cytryna to źródło witaminy C, więc wzmacnia układ odpornościowy. Cukier trzcinowy (bez żadnych chemicznych pigmentów i aromatów) znany jest od wieków jako naturalny sposób na łagodzenie bólu głowy. Imbir poprawia krążenie i wspomaga trawienie, zaś mięta pobudza i poprawia samopoczucie. W naszej lemoniadzie nie znajdziecie za to sztucznych składników, środków konserwujących ani wspomagaczy smaku i zapachu. Jesteśmy w 100% naturalni!

FB_2

Fresh Bike = Fresh Ideas

Nasz pomysł jest całkowicie polską inicjatywą, podobnie jak kapitał, który finansuje cały projekt. Stawiamy na innowacje, ekologię i jakość. Rowery jeżdżące pod marką FRESH BIKE™ zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby całego systemu. Są stylowe, zaawansowane technologicznie i ekologiczne. To nie tylko puste deklaracje. FRESH BIKE™ napędzany jest siłą mięśni nóg rowerzysty, a wszystkie urządzenia są zasilane energią słoneczną. Do produkcji energii elektrycznej stosujemy panele fotowoltaiczne. Dzięki temu generujemy 150W czystej i darmowej energii. Naszym priorytetem jest wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii. Rowery FRESH BIKE™ są wyprodukowane jedynie z takich materiałów, które nie są szkodliwe dla natury i mogą być utylizowane zgodnie z zasadami recyklingu.

Be Fresh!

FRESH BIKE™ działa na wszystkie zmysły: wzrok, zapach, słuch, smak, dotyk. Dzięki tej „grze zmysłów” możesz poczuć i odkryć w pełni tajemnicę lemoniady serwowanej przez FRESH BIKE™! Rowery jeździły w tym sezonie także w Trójmieście, Warszawie i Lublinie.

FB_1

Co mówią nasi klienci?

Lemoniada jest bardzo orzeźwiająca i zaskakuje smakiem. Sposób przygotowania lemoniady jest bardzo oryginalny. Życzę powodzenia!

Marcin, 28 lat

Pyszna i zdrowa ot co. Na upalne dni, ale nie tylko! Zazwyczaj nie piję kupnej lemoniady i robię wersje domową, ale jak tylko zobaczyłam świeżą miętę i cytrynę nie mogłam się oprzeć!

Wioleta, 31 lat

 

FRESH BIKE społecznie odpowiedzialny

Elementem naszej misji i filozofii jest działanie przyjazne dla środowiska i lokalnych społeczności, w których działamy. W Rzeszowie nakrętki od butelek przekażemy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Zebrane nakrętki pomagają zdobyć środki potrzebne na sprzęt i rehabilitację podopiecznych Hospicjum.

Nasze certyfikaty i pozwolenia

FRESH BIKE™ to wózek rowerowy, spełniający wszelkie wymogi stawiane przez Kodeks Ruchu Drogowego oraz inne regulacje prawne. Posiada niezbędne oświetlenie oraz wymagane oznaczenia. System obiegu wody użytkowej spełnia wymogi HACCP, zaś całość została zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z wymogami sanepidu.

 FB_3

Więcej informacji na www.facebook.com/FreshBike

DYSKUSJA