Głosowanie RBO 2018 – PROJEKTY ROWEROWE

Miło nam poinformować że projekty zgłoszone przez nasze Stowarzyszenie zakwalifikowały się do głosowania w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim. Zgłosiliśmy 3 rowerowe zadania:

Zadanie nr.1  Budowa kompleksu bezpiecznych miejsc postojowych i wiat na rowery przy: szkołach, urzędach, bibliotekach, miejscach publicznych. (kat.1)

  • zakłada budowę kilkunastu wiat rowerowych przy rzeszowskich szkołach , oraz kilkaset oznakowanych stojaków na rowerowy (u-kształtnych) w miejscach publicznych na terenie Rzeszowa (opis projektu tutaj)

 

Zadanie nr.2 Stacja pomiaru rowerzystów. (kat.1)

  • projekt zakłada budowę stacji do liczenia rowerzystów na terenie Rzeszowa. Sama stacja nie przyczyni się bezpośrednio do wzrostu ruchu rowerowego, czy poprawy infrastruktury, ale da nam dane ilu rowerzystów jeździ po Rzeszowie. Dane te pozwolą na pozyskiwanie większych funduszy na działania pro-rowerowe (opis projektu tutaj)

 

Zadanie nr.54Rzeszowski Rajd Rowerowy. (kat.3)

  • Projekt zakłada organizację wyścigów rowerowych na terenie Rzeszowa w trzech kategoriach: dzieci, MTb i Szosa. Rowerzyści zgłaszają nam zapotrzebowanie na takie imprezy stąd nasz projekt zgłoszony do RBO 2018

 

 

Zagłosujcie na nasze projekty  przez internet lub za pomocą karty do głosowania wpisując jeden numer zadania dla każdej kategorii

 

Pobierz (PDF, 271KB)

 

dzięki!

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS