Otwarcie mostu Mazowieckiego – wspólny przejazd rowerzystów

Prezydent Ferenc zaprasza nas na ceremonie otwarcia i wspólny przejazd nowym mostem im. Tadeusza Mazowieckiego. Most ten połączy ulicę Ciepłowniczą z Lubelską. Będzie to trzeci most w Rzeszowie i zarazem największy po którym rowerzyści będą mogli bezpiecznie jeździć! 

Mamy nadzieję że most ten połączy nie tylko drogi, ale również stworzy nowe możliwości współpracy władz z mieszkańcami Miasta, oraz pozwoli dostrzec potencjał drzemiący w rowerach.

Spotykamy się 7 października 2015r. ok godziny 9:45 na Moście Mazowieckieg od ul. Ciepłowniczej. O 10:00 nastąpi uroczyste otwarcie, po którym wspólnie z rolkarzami jako pierwsi przejedziemy przez Most.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU.

 

Filmik z otwarcia:

Po nudnych przemówieniach, wymienieniu tysiąca nieznanych nam nazwisk rozpoczęliśmy najciekawszą część otwarcia -wspólny przejazd. Pomimo iż rausz rozesłał setki zaproszeń i tak najliczniejsi byli rolkarze i rowerzyści, stanowiąc  połowę wszystkich zgromadzonych. Na zakończenie urzędnicy i reszta szlachty zabrali się podstawionymi specjalnie dla nich autobusami. Niestety standardowo o rolkarzach nikt nie pomyślał i na własną rękę musieli wrócić na zajęcia. To kolejny dowód krótkowzroczności urzędników..

otwarcie mostu mazowieckiego rzeszów (1)

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS