Otwarcie sezonu rowerowego 2019

Szanowne rowerzystki i rowerzyści. Pragniemy zaprosić wszystkich przedstawicieli środowiska rowerowego na uroczyste rozpoczęcie sezonu rowerowego w Rzeszowie w dniu 06.04.2019.

Hasło przejazdu

WSPIERAMY ROWERZYSTÓW PO AMPUTACJACH

Rozpoczęcie eventu jest zaplanowane na godzinę 10.30 na rzeszowskim Rynku, skąd udamy się wspólnie przed Katedrę na spotkanie z przedstawicielami Kurii Rzeszowskiej gdzie odbędzie się wspólna modlitwa i pobłogosławienie uczestników. Następnie udamy się na rzeszowskie Bulwary gdzie zatrzymamy się przy scenie. Na ulotkach które rozdamy wśród uczestników będą informacje dotyczące zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.
Zapraszamy też wszystkie sklepy i serwisy rowerowe.
Sklepy i serwisy które chcą wziąć udział w wydarzeniu będą mogły skorzystać z okazji i rozstawić namiot, baner zwiększając przekaz swojej marki.
Wśród gości zaproszonych oprócz rowerzystów, kolarzy znajdują się egzaminatorzy rzeszowskiego WORD, funkcjonariusze KM Policji, organizatorzy Pielgrzymek rowerowych na Jasną Górę (WSK Solidarność, Katolicki Klub Alpin), ks. Saletyni jako organizatorzy pielgrzymek rowerowych do Dębowca.
Postaramy się o małe niespodzianki dla uczestników wydarzenia.

DYSKUSJA