Riksza Rzeszowska

RIKSZA – to pojazd według autorskiego pomysłu, zbudowany aby zwiedzać Rzeszów w miejscach niedostępnych dla samochodów. Jest to tani i wygodny sposób na zwiedzanie Rzeszowa, nie tylko zwiedzanie jak i imprezy wieczory panieńskie , kawalerskie, wesela , komunie bankiety firmowe jak i wiele innych imprez
Największym atutem mojej oferty są bez wątpienia ceny przejazdów 🙂 realizuje płatność kartą lub gotówką a niebawem karta miejską.

riksza żółta kartka dla P. Ferenca za buspasy

riksza żółta kartka dla P. Ferenca za buspasy


Współpracuję z Rzeszowską Masą Krytyczną z miastem reklamując imprezy takie jak PANIAGA ŚWIETO ULICY TRZECIEGO MAJA ULTRAMARATON LOKALE GASTRONOMICZNE PABY. Współpracuję z rzeszowską Masą Krytyczną, wspólnie walczymy o lepsze jutro dla rowerzystów i rowerowych przedsiębiorców z urzędnikami.

 

riksza masa krytyczna rzeszów

Bierzemy również udział w zabezpieczaniu rowerowych imprez na terenie Rzeszowa .

riksza na imprezach sprtowych rzeszów

riksza na imprezach sprtowych rzeszów

riksza rzeszów mikołajkowa masa krytyczna

riksza rzeszów mikołajkowa masa krytyczna

riksza rzeszów wywiady

Każdy, kto chciałby skorzystać z moich usług, powinien udać się na Stary Rynek w okolice ratusza Rikszy można wypatrywać już od kwietnia 2018 od godz. 18:00 w dni powszednie, a w weekendy od 12:00.
Dla wygodniejszych klientów możliwość telefonicznego zamówienia rikszy. Wystarczy zadzwonić pod numer 607 111 294 i wskazać konkretne miejsce. Na terenie miasta wystawiam faktury za przejazdy na życzenie klijęta z wcześniejszym ustaleniem

riksza rzeszów wstań i jedź

riksza rzeszów wstań i jedź

Riksza wzbudza spore zainteresowanie. Chętnych, by skorzystać z przejażdżki nie brakuje. Dlatego zachęcam do skorzystania z mojej oferty ceny naprawdę atrakcyjne a wrażenia niezapomniane.

Tomi

www.riksza.rzeszow.pl

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS