Riksza Rzeszowska

RIKSZA – to pojazd według autorskiego pomysłu, zbudowany aby wozić pary na wesela. Z czasem zakres usług się poszerzył i rikszą możesz zwiedzać Rzeszów w miejscach niedostępnych dla samochodów. Jest to tani i wygodny sposób na zwiedzanie Rzeszowa, a w szczególności Rynku i klejnotu jakim są rzeszowskie bulwary – nie zniszczone przez developerów, tętniące sportowym życiem oraz zielenią.

riksza żółta kartka dla P. Ferenca za buspasy

riksza żółta kartka dla P. Ferenca za buspasy

Praca w tym charakterze daje mi szansę i możliwość poznania wielu ciekawych osób. Współpracuje się ze mną naprawdę super. Współpracuję z rzeszowską Masą Krytyczną, wspólnie walczymy o lepsze jutro dla rowerzystów i rowerowych przedsiębiorców z urzędnikami.

 

riksza masa krytyczna rzeszów

Bierzemy również udział w zabezpieczaniu rowerowych imprez na terenie Rzeszowa .

riksza na imprezach sprtowych rzeszów

riksza na imprezach sprtowych rzeszów

riksza rzeszów mikołajkowa masa krytyczna

riksza rzeszów mikołajkowa masa krytyczna

riksza rzeszów wywiady

Każdy, kto chciałby skorzystać z moich usług, powinien udać się na Stary Rynek w okolice deptaka lub aleje Pod kasztanami. Rikszy można wypatrywać już od godz. 17:00 w dni powszednie, a w weekendy od 11:00.
Dla wygodniejszych klientów przewidziano możliwość telefonicznego zamówienia rikszy. Wystarczy zadzwonić pod numer 607 111 294 i wskazać konkretne miejsce.

riksza rzeszów wstań i jedź

riksza rzeszów wstań i jedź

Riksza wzbudza spore zainteresowanie. Chętnych, by skorzystać z przejażdżki nie brakuje. Dlatego zachęcam do skorzystania z mojej oferty ceny naprawdę atrakcyjne a wrażenia niezapomniane.

Tomi

www.riksza.rzeszow.pllogo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!
pit rzeszów