spot z rowerzystami promujący kampanię 150 cm dla rowerów

Pobierz obrazki
Jeżeli nie widzisz dobrze
Zobacz go w przeglądarce
Pobierz obrazki
PROMUJ KAMPANIĘ Z NAMI
Obejrzyj nasz spot promujący akcję iUDOSTĘPNIJ GO na swoim facebooku
Pobierz obrazki
 

 

Trwa kampania „150 cm dla rowerzysty”, której celem jest poprawa komfortu rowerzystów i promocja bezpieczeństwa na polskich drogach. Jednym z elementów kampanii jest film promocyjny, zatytułowany „Dbajmy o rowerzystów”.Z badania „Rowerzyści w Polsce”, przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Zdrowy Rower wynika, że 62% rowerzystów nie czuje się bezpiecznie jadąc swoim jednośladem po ulicy, a aż 89% obawia się niebezpiecznych manewrów ze strony kierowców samochodów. Aby poprawić komfort jazdy i bezpieczeństwo, zarówno rowerzystów jak i kierowców, członkowie Stowarzyszenia Zdrowy Rower stworzyli kampanię „150cm dla rowerzysty”. Ważnym elementem promującym akcję jest film „Dbajmy o rowerzystów”. To krótki materiał video, który tłumaczy kierowcom, w jaki sposób rowerzyści pozytywnie wpływają na otoczenie i infrastrukturę drogową oraz przypomina o prawidłowej odległości z jaką należy wyprzedzać właścicieli jednośladów.

Oprócz filmu prowadzone są także inne działania promocyjne: konkursy w mediach społecznościowych i na stronie organizatora, bezpłatna wysyłka naklejek z logo kampanii do rowerzystów, sklepów rowerowych, stowarzyszeń, szkół itd.promocja bezpieczeństwa na drogach, podczas imprez rowerowych w całej Polsce.

Partnerem głównym akcji jest marka narzędzi ręcznych Neo Tools.

Stowarzyszenie Zdrowy Rower serdecznie zachęca do obejrzenia video i udostepnienia go w swoich mediach społecznościowych. Szczegółowe informacje dotyczące akcji „150cm dla rowerzysty” znajdują się na stronie: http://www.150cm.pl/

ZOBACZ WIĘCEJ O NASZEJ KAMPANI
Pobierz obrazki
NASZ STRONA WWW
Pobierz obrazki
STRONA NA FACEBOOKU
Będzie nam też bardzo miło jeżeli udostępnisz naszą stronę albo  wpis o nas w mediach społecznościowych lub na swojej stronie internetowej.Skuteczność kampanii w dużym stopniu zależy od rozgłosu jaki wspólnie uzyskamy.
ŚLEDŹ NAS NA:
Dostajesz tą wiadomość, bo zapisałeś się na newsletter
Stowarzyszenie Zdrowy Rower ul. Marii 13/28 05-800 Pruszków
www.zdrowy-rower.pl

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS