wrześniowa Rzeszowska Masa Krytyczna

i po wrześniowej RzMK
… tak jak poprzednio było rowerowo, sypatycznie i na końcu śmiesznie. W masie wzięło udział      106 rowerzystów. Dzięki i zapraszam na następne edycje.
30 września o 18:00 na Rynku
Już drugi raz w tym roku zapraszamy wszyskich rowerzystów i rolkarzy na Masę Krytyczną. Zapowiada się ładan pogoda wiec myśle, że wynik z sierpnia (153 uczestników) zostanie przebity.
Mamy do przejechania ok. 14 km. Oto trasa: Rynek – Mickiewicza – Targowa – Naruszewicza – Wierzbowa – Rejtana – Niepodległości – Bohaterów 10 SDP – Witolda – Paderewskiego – Powstańców Wielkopolskich – Wieniawskiego – Robotnicza – Strażacka – Grabskiego – Most Karpacki – Hetmańska – Wincentego Pola – wzdłuż Wisłoka – Olszynki – Słowackiego – Rynek

Nie zapomnijcie o oświetleniu ponieważ o tej porze roku słoneczko zachodzi nam dużo szybciej.

Po masie o 20:30 wraz z kinem Zorza zapraszamy do Filmowa Cafe na francuską komedie z rowerem w tle “Jeszcze dalej niż północ”. Wstęp 10 PLN (z Szprychówką 20% rabatu). Ilość mniejsc ograniczona.

Na czas filmu rowery będą zamyknięte w ogródku kina zaraz obok Filmowa Cafe.

W czasie masy będą sprzedawane SZPRYCHÓWKI w cenie5 PLN. Po masie wylosujemy trzy Szprychówki, które będą uprawniać do wejście na film za darmo.

Zapraszam także na nasz fan page Rzeszowskiej Masy Krtycznej na fejsie.

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS