Zaproszenie do wzięcia udziału w X Ogólnopolskim Roztoczańskim Rajdzie Rowerowym “Jastrzębia Zdebrz” – “Poznaj Green Velo”

Szanowni Państwo,

Dostaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w Roztaczańskim Rajdzie Rowerowym Jastrzębia Zdebrz” – „Poznaj Green Velo”,  organizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Roztocza „Jastrzębia Zdebrz”,  który odbędzie się 10 września 2017 roku. Prezes Florian Kapica proponuje aby grupa z Rzeszowa wystartowała z Łańcuta i szlakiem Green Velo dotarła do MORu Kulików, gdzie  zaplanowano metę Rajdu. Prezes proponuje również aby zebrać chętnych z Rzeszowa i zorganizować wspólny wyjazd na rajd. Drugą opcją jest indywidualne dotarcie na miejsce startu i wzięcie udziału jako pojedyncze osoby. Jeżeli uzbieramy grupę min. 10 osób to zorganizujemy wspólny transport z Rzeszowa i wystartujemy jako rzeszowska grupa.

Chętne osoby zgłaszać się na email [email protected] wysyłając swoje imię i nazwisko oraz nr. tel. Jak zbierzemy wspólną grupę to pojedziemy razem


 

Stowarzyszenie Przyjaciół Roztocza „Jastrzębia Zdebrz” zaprasza Stowarzyszenie Rzeszowskich Rowerzystów do wzięcia udziału w X Ogólnopolskim Roztoczańskim Rajdzie Rowerowym „Jastrzębia Zdebrz” – „Poznaj Green Velo”, który odbędzie się 10 września 2017 roku. Stowarzyszenie Rzeszowskich Rowerzystów zostałoby wyodrębnione w regulaminie Rajdu jako odrębna grupa i zostałaby jej przydzielona trasa, której przebieg prowadziłby szlakiem „Green Velo” np. z Łańcuta do MOR Kulików, gdzie nad  zaplanowano metę Rajdu. Istnieje możliwość rozpoczęcia Rajdu w innym, wybranym przez Państwa punkcie startowym. Jednocześnie chcielibyśmy zaproponować Panu Prezesowi – Januszowi Kunyszowi objęcie kierownictwa nad wspomnianą grupą.

Jeżeli wyraziliby Państwo chęć wzięcia udziału w Rajdzie proszę o kontakt mailowy lub bezpośredni kontakt Pana Prezesa z Panem Florianem Kapicą – Prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Roztocza „Jastrzębia Zdebrz” – pod numerem telefonu 501 137 110.

Przy okazji zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.roztoczezachodnie.pl i zapoznania się z przekrojem 10 – letniej działalności Stowarzyszenia.

 

Pozdrawiam

Magdalena Klimczak

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Roztocza “Jastrzębia Zdebrz”

Kościuszki 15, 23-400 Biłgoraj

NIP 918-210-65-87 KRS 0000308746

tel. 84 686 15 16 fax 84 688 00 40 [email protected] www.roztoczezachodnie.pl

http://roztoczezachodnie.pl/galerie/2016

 

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS