Nowe stojaki pod RCKiK

Minął pewien czas od Czerwcowej Czerwonej RzMK 2014. Zgromadziło nas się na przejeździe ponad 300 osób. Na wesoło, w rekreacyjnym tempie, z małą pomocą techniczną dla kilku osób przejechaliśmy po rzeszowskich ulicach. Minąwszy most Narutowicza zatrzymaliśmy się obok bardzo ważnego budynku w Rzeszowie a mianowicie Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

DSCF0330
 

RCKiK wysunęło do nas rękę wymieniając niesławne wyrwijkółka na solidne, błyszczące nowością stojaki u-kształtne.

I teraz zwracam się do wszystkich naszych sympatyków o pomoc. Podzielmy się tym płynem który płynie w naszych żyłach. Sam jestem aktywnym krwiodawcą więc wiem do czego chcę was przekonać. Jedna nasza godzina to czasami kwestia czyjegoś życia lub zdrowia.

Obecnie najbardziej potrzebna jest krew grup ORhD-, ORhD+, ARhD- . Lecz nawet jeśli mamy inną, lub nie wiemy jaką grupę mamy to zapraszam. Wszyscy są mile widziani. Godziny rejestracji od 7.00 do 13.30

Jeśli ktoś się obawia proszę o kontakt na naszym fanpejdżu, forum stowarzyszenia lub [email protected], postaram się rozwiać wszelkie obawy a nawet potowarzyszyć w wizycie. Możemy też umówić się na grupową wizytę, bo razem zawsze raźniej.

Arkadiusz Turoń

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS