Handbike – rower marzenie

Pamiętacie akcję Mikołajki bez barier? Tam udało się nam wesprzeć Janka.

A teraz przedstawiamy wam kolejnego rowerowego zapaleńca z naszych okolic. W jego imieniu prosimy o wsparcie jego marzenia.

https://pomagam.pl/19820730?fbclid=IwAR31IzrkZBjBs5qoHWjzZaMPLMtn6LCHbSBQIBcBakRCjHuu2ouGeUYCX_Y

Łukasz Gogosz

Nazywam się Łukasz Gogosz mam 36 lat urodziłem się w Jaśle. Jestem studentem 5 roku Wychowania Fizycznego w Rzeszowie od 20 lat poruszam się na wózku po niefortunnym skoku do wody . Odkąd pamiętam sport zawsze był w moim życiu obecny i ważną częścią mojego życia. Jestem osobą aktywna nie lubiąca siedzieć w miejscu i zawsze dążąca do celu który sobie wyznaczę. 

Chciałbym się zwrócić do państwa o spełnienie marzeń i zakup handbike – roweru ręcznego wyczynowego na którym chciałbym osiągnąć jak najlepsze wyniki w Pucharze Europy i Świata oraz zdobycie Mistrzostwa Polski. 

Uczestnictwo w tych zawodach to nie tylko sport , współzawodnictwo ale i rehabilitacja. pokazać takim ludziom jak ja w mojej sytuacji że nie trzeba siedzieć w domu tylko spełniać się w każdej dziedzinie życia. 

Chciałbym tez móc reprezentować nasz kraj i nasze miasto na arenie krajowej i międzynarodowej. 

Z wyrazami wdzięczności 

Łukasz

Wesprzeć go można poprzez serwis internetowy Pomagam.pl Link do zbiórki https://pomagam.pl/19820730

Łukasza nieraz mogliście spotkać podczas jego treningów na rzeszowskich Bulwarach czy podczas Pucharu Rowerów Ręcznych EHC CUP które dwukrotnie miały swą edycję w Rzeszowie.

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS