Jesienny Rajd Rowerowy

Już dziś zapraszamy do udziału w Jesiennym Rajdzie Rowerowym, który będzie ostatnim akcentem tegorocznych wypraw rowerowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku. Na miłośników dwóch kółek w trakcie rajdu przygotowany będzie posiłek regeneracyjny, natomiast na mecie w budynku Ośrodka Rekreacyjno – Turystyczno – Sportowego odbędzie się losowanie nagród.
Na zakończenie rajdu dla uczestników przygotowany zostanie gorący posiłek.

http://mosirprzeworsk.pl/o-nas/aktualnosci/jesienny-rajd-rowerowy,art56/

Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu: 607 250 797 lub mailowo: [email protected]

Regulamin przejazdu

Pobierz (PDF, 128KB)

Osoby z Rzeszowa i okolicy mogą dojechać rowerem do Przeworska Dwiema trasami. Pierwsza przez Malawę, Kraczkową, Albigową, Markową, Białoboki, Dębów. https://www.traseo.pl/trasa/rzeszow-przeworsk Około 40 km w całości po asfalcie. To nazwijmy trasa południowa. Albo wybrać wersję północną biegnącą częściowo szlakiem Green Velo. Druga wersja trasy https://www.traseo.pl/trasa/rzeszow-przeworsk-2,  Lub wyjazd pociągiem, połączenie Regio 30406. Wyjazd z Rzeszowa o godzinie 10:20, w Przeworsku o 10:53, koszt biletów 13 zł (6 zł osobowy plus 7 zł za rower).

Powrót do Rzeszowa możliwy połączeniami Przewozów regionalnych o godzinach 16:38, 16:50, 17:26 czy 19:10. W zależności od godziny zakończenia rajdu. Koszt biletów również 13 zł.

A jeśli komuś będzie mało może wrócić do Rzeszowa którąś z wyżej podanych propozycji, ale obowiązkowo z oświetleniem bo powrót do Rzeszowa będzie już o zmroku.

 

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS