Nowa świecka tradycja czyli Elegancki Rowerowy Orszak Ślubny (…zapowiedź)

Zapraszamy serdecznie na kolejną Rzeszowską Masę Krytyczną !

Dwa lata temu nasz rowerowy orszak ślubny przyczynił się do zniesienia zakazu wjazdu rowerów na rzeszowski Rynek oraz dziedziniec wewnętrzny w galerii handlowej Millenium Hall. Rok temu na studenckiej masie krytycznej zaczęliśmy rozdawać szprychówki. W tym roku będzie orszak i będą szprychówki których dzięki frekwencji tradycyjnie znów może zabraknąć 😉 W kwietniu łączymy elegancką masę krytyczną z kolejną rocznicą rowerowego orszaku tworząc nową świecką tradycję.

Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnym przejeździe w eleganckich strojach wizytowych i weselnych dostosowanych oczywiście do jazdy na rowerze.

Kwietniowe Masy Krytyczne w Rzeszowie należą do najliczniejszych i to dzięki Wam każda z nich przekroczyła liczbę 300 uczestników. Teraz też liczymy na Was, na Waszą obecność i na to że wspólnie możemy pobić rekord frekwencji 🙂  Niech Rzeszów nas zobaczy! Tak jak to było dwa lata temu:

Mapa planowanej trasy przejazdu :

Rynek – Kościuszki – Grunwaldzka – Grottgera – Żółkiewskiego – Kochanowskiego – Konopnickiej – Reymonta – Dojazd Staroniwa – Pułaskiego – Lisa-Kuli – Jagiellońska – Langiewicza – Bohaterów – Wyspiańskiego – Jałowego – Cieplińskiego (nawrotka) – Piłsudskiego – Rejtana – Kopisto – Most Zamkowy – Kilara – Szopena – Aleja Lubomirskich – 3-go Maja – Kościuszki – Rynek

Stowarzyszenie Rowery.Rzeszow.pl – organizator Rzeszowskiej Masy Krytycznej przypomina że jedziemy bez względu na pogodę,  przelatujące smoki, porwania przez UFO czy inne zjawiska paranormalne ;)

autor: BaracudaV (Stowarzyszenie RR, organizator RzMK)

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS