Rowerowa Majówka z Prezydentem

Serdecznie zapraszamy na pierwszą  tego roku imprezę  rowerową „”Rowerowa Majówka z Prezydentem”  która odbędzie się 20 maja 2018r.  Rozpoczynamy zbiórką o godzinie 10:00  na parkingu hali Podpromie, następnie wspólny przejazd głównymi ulicami miasta, meta planowana jest na lisiej górze z darmowymi kiełbaskami dla wszystkich uczestników oraz losowaniem nagród!

Chcemy zachęcać młodzież do aktywności fizycznej i pokazać, że nasze miasto żyje, oraz że nasi mieszkańcy mają dobrą kondycję. Spędźmy tą niehandlową niedziele aktywnie na nowej imprezie z całą wielką rowerową rodzinką.

Pomysł stworzenia Majówki zrodził się u P. Tadeusza Ferenca, który zapragnął aby w mieście były organizowane imprezy rowerowe. Wydział sportu nawiązał kontakt z nami celem wspólnej organizacji przedmiotowej imprezy. Nasze stowarzyszenie zaoferowało pomoc w zabezpieczeniu przejazdu i w jego organizacji.

Chcemy aby ta impreza była kontynuowana co roku, oraz żeby gromadziła jak najwięcej rowerowych rodzin. Udział jest oczywiście bezpłatny, do zdobycia nagrody, a dla wszystkich kiełbaski. Trasa liczy ok 10km, bez większych przewyższeń, tempo zapowiada się rodzinne z nastawieniem na najmłodszych uczestników. Całość będzie zabezpieczana przez policję i wolontariuszy naszego stowarzyszenia. Liczymy że cała impreza przy dobrej pogodzie potrwa do godziny 13:00. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Poniżej wywiad w radiu Centrum 89 FM

Dla tych którzy nie mają rowerów istnieje możliwość wypożyczenia: https://multibiuro.rzeszow.pl/oferta/rowery-wypozyczalnia

 

 

 

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS