Plany, plany, plany.

Czyli co planujemy na rok 2019.

 

Po spotkaniu organizacyjnym które odbyło się 3 marca potwierdziliśmy ostatecznie plan działań na rok 2019. Ruszamy 6 kwietnia organizując wydarzenie “Otwarcie sezonu rowerowego”. Oczywiście symboliczne, bo większość z Was jeździ przecież przez większość roku, a i pogoda pozwoliła przecież spokojnie już, nawet na rodzinne wycieczki. Ruszymy z Rzeszowskiego Rynku, a meta będzie na Lisiej Górze lub parkingu Pratt&Whitney Rzeszów przy ul. Żeglarskiej. Na mecie planujemy rowerowy piknik. Szczegóły się jeszcze ucierają.

Lisia Góra

Koniec kwietnia zapowiada się roboczo. 26-go, w ostatni piątek miesiąca rusza pierwsza Rzeszowska Masa Krytyczna w tym roku. Masy jeśli będzie taka wola uczestników, będą w ostatnie piątki miesiąca. Ale oczekujemy że pojawią się osoby do pomocy w organizacji.

Dzień później pomagamy w organizacji VI Ultramaratonu Podkarpackiego biorąc patronat nad punktem żywieniowym Jarowa – Zalew Rzeszowski. Tam będziemy działać od godziny 8:15 do 15:30. Tak mniej więcej.

Punkt żywieniowy Jarowa – zalew

Kontynuować będziemy też Tour de Podkarpacie, planujemy 5 edycji w tym roku. A początkiem lipca może jeszcze jakaś niespodzianka nam wypali.

Rewersy medali i początek napisu w jaki się złożą po zebraniu całej kolekcji.

Może też wycieczki do ciekawych miejsc, Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe by Was interesowały?

Na wakacjach też 18 sierpnia powtórka rajdu rowerowego Osiedla Pobitno, który w zeszłym roku cieszył się niesamowitym powodzeniem.

 

W ramach Tour de Podkarpacie wyścigi po naszym pięknym Podkarpaciu łącznie też z wyścigiem długodystansowym w granicach 300 kilometrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcecie włączyć się do organizowania takich imprez, macie ciekawe pomysły? Zapraszamy do kontaktu [email protected]

Cała ekipa Rowery.Rzeszow.pl

Pozdrower

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS