Projekt Larry ’18

Projekt Larry’18

 

Na pewno wielu z was zna tego zapaleńca. Nie raz braliśmy udział w imprezach przez niego organizowanych.

Teraz Larry prosi o pomoc.

Poniżaj umieszczamy wpis z jego wydarzenia na profilu Facebook.

https://polakpotrafi.pl/projekt/projektlary18

Cześć, jest mi mega miło, że trafiłeś na stronę mojego wydarzenia! Pozwól, że się przedstawię – nazywam się Tomasz Kubiak, ale wszyscy mówią na mnie “Lary Zębatka” i co tu ukrywać… mam świra na punkcie rowerów!

W moim życiu wszystko kręci się wokół dwóch kółek – moją największą pasją jest sport, który traktuje w 100% zawodniczo, biorąc udział w największych zawodach, m.in. XTERRA i właśnie z tym jest związane organizowane przeze mnie wydarzenie!

Fundamentem projektu i jego najważniejszym celem jest zbiórka pieniędzy na start w zawodach XTERRA World Championships rozgrywanych na Hawajach. XTERRA to zawody triathlonowe formie off-road, czyli bieg w terenie, jazda na rowerze MTB oraz pływanie w formule open water.

Jeżeli uda mi się zebrać potrzebną kwotę, będę miał zaszczyt reprezentować Polskę w tym elitarnym wyścigu. poniżej zamieszczam link, gdzie dowiesz się więcej o mnie jak i o samym projekcie:

https://polakpotrafi.pl/projekt/projektlary18

Dzięki wielkie za każde wsparcie – dalsze udostępnienia są dla mnie równie ważne i pomocne, wielka piona i do zobaczenia na Hawajach!

 

W momencie publikacji tego artykułu, na koncie Larrego jest już ponad 13 tysięcy zł. Kto może nie wspomoże nawet skromną złotówką.

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS