Newsy

QUEENS OF THE ROAD – Kobieca Liga Rowerowa

QUEENS OF THE ROAD  – to Kobieca Liga Rowerowa, której głównym celem jest aktywizacja kobiet poprzez spędzanie wolnego czasu na rowerowych wyprawach. Inicjatywa powstała początkiem roku 2019 i spotkała się z ogromnym odzewem. Jak mówią jej założycielki – Kasia i Roksana – jesteśmy pozytywnie zaskoczone, że tyle kobiet chce spędzać wolny czas na rowerze.

 A dodatkowo, mamy niebywałą możliwość zwiedzania pięknych terenów Podkarpacia.

Grupa działa na zasadzie wspólnych niedzielnych wypraw, wyłącznie w kobiecym gronie. Trasa wyprawy podawana jest zawsze na facebookowym profilu Queens of the Road (https://pl-pl.facebook.com/queensoftheroadd/ ) wraz z miejscem i godziną spotkania. Nie ma żadnych ograniczeń co do wieku ani posiadanego sprzętu rowerowego. Każda kobieta może dołączyć do naszej grupy i świetnie spędzać wolny czas.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie projektem Queens of the Road planowane jest otwarcie wiosną 2020 dwóch nowych grup.

Pierwsza – skierowana do Pań 50+ , gdzie liczba kilometrów będzie mniejsza, ale przyjemność z jazdy na pewno taka sama. Druga grupa – szosowa,  gdzie dziewczyny będą mogły spożytkować nadmiar energii na szybszych i dłuższych trasach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.