Rajd rowerowy – Rowerowa Szarża po Złotą Jeżynę

Przesyłam informację o organizowanym przez Gminne Centru Kultury w Jeżowem Rajdzie pn. “Rowerowa Szarża po Złotą Jeżynę”

Rajd odbędzie się 3 maja 2017 roku. Start o godzinie 14:00 w okolicy Parku w Jeżowem.
Patronat nad Rajdem Rowerowym pn. „ROWEROWA SZARŻA PO ZŁOTĄ JEŻYNĘ” objął Wójt Gminy Jeżowe – Marek Stępak

Trasa rajdu przebiega przez teren miejscowości Jeżowe. Rajd ma charakter rajdu górskiego MTB i prowadzony jest na drogach zaliczanych do kategorii dróg gminnych, a także dróg śródleśnych i śródpolnych i różnym stopniu trudości. Nawierzchnia drogi: asfaltowa i gruntowa. Trasa rajdu przebiega drogami o niewielkich różnicach wzniesień. W zależności od miejsca startu, uczestników rajdu podzielono na 2 grupy. Grupa I – 10km, jedno okrążenie i grupa II – 20 km, ma do pokonania dwa okrążenia. Wszystkie grupy spotykają się w Parku Gminnym w Jeżowem przy Stadionie KS Sparta Jeżowe (start i meta rajdu) i startują równocześnie.

Najlepsze trzy miejsca w kategorii 10 i 20 km będą nagrodzone pucharami i upominkami rzeczowymi. Wśród wszystkich uczestników rajdu, którzy dojadą do mety, rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez fundatora firmę ROWEROWO.PL z Jeżowego: – rower o wartości 500 zł oraz wartościowe upominki.
Udział w rajdzie jest bezpłatny a zapisów można dokonywać poprzez stronę internetową https://goo.gl/forms/VlhmCswfdN8quBWd2do 30 kwietnia 2017 r. oraz osobiście w  w dniu rajdu od godz. 12.00 do 13.30 w biurze organizacyjnym rajdu zlokalizowanym przy Stadionie SPARTA Jeżowe.
Celem rajdu jest: Promowanie aktywnego spędzania czasu ,promocja produktu lokalnego gminy Jeżowe – jeżyny, rozwijanie turystyki rowerowej, integracja społeczności lokalnej Gminy Jeżowe, popularyzacja walorów przyrodniczych, krajobrazowych i architektonicznych Gminy Jeżowe, promocja gminy Jeżowe.
 

Pozdrawiam serdecznie

Zbigniew Bednarz
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem
Jeżowe 236/2
37-430 Jeżowe
DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS