Rowerowy kwiecień z Radiem ZET

 

Przekazujemy informację jaka dostaliśmy z urzędu Marszałkowskiego.

Marszałek Województwa Podkarpackiego pragnie serdecznie zaprosić  wszystkich uczniów do udziału w akcji „Rowerowy kwiecień z Radiem Zet”. Już w najbliższy piątek, tj. 5 kwietnia, Miasteczko Rowerowe Radia Zet zawita do Rzeszowa. Zapraszamy na parking przed Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, al. Łukasza Cieplińskiego 4 w Rzeszowie w godzinach od 14.00 do 17.00.

Na gości miasteczek czekają liczne konkursy, w których do wygrania będą rowery i gadżety radiowe. Najmłodsi zapoznają się z przepisami ruchu drogowego, pokonując specjalnie przygotowaną trasę. Ci, którzy odwiedzą strefę Radia ZET będą mogli też zrobić na miejscu podstawowy przegląd swojego roweru, poradzić się specjalistów, jak dobrać dla siebie odpowiedni sprzęt, zobaczyć efekty crash testu kasku rowerowego czy spróbować jazdy rowerem elektrycznym.

Więc już ten w piątek zapraszamy wszystkich na miasteczka rowerowe na parkingu Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Cieplińskiego. Bedzie można sprawdzić rowery przed naszym sobotnim pikniku rowerowym otwierającym sezon rowerowy.

Natomiast więcej szczegółów na temat piątku z radiem Zet znajdziecie tu

Pozdrower.

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS