RzMK 2014.12 Palmy Świąteczne Kalorie

Standardowo jak co miesiąc startujemy o 18:00 z rzeszowskiego rynku. Będzie to ostatni przejazd rzeszowskiej masy krytycznej w tym roku. Podczas przejazdu pokazujemy że rowerzyści są obecni na drogach przez cały rok. Jednocześnie protestujemy przeciwko celowej dyskryminacji i narażaniu bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów przez Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, którego dyrektor twierdzi że rower to nie pojazd, że rowerów nie można traktować tak samo, jak inne pojazdy.
Obrazek


Nie chcemy być dyskryminowani przez urzędników faworyzujących ruch samochodów kosztem naszego wspólnego bezpieczeństwa, chcemy jeździć bezpiecznie – będziemy o to walczyć do skutku.

Podczas grudniowej Masy Krytycznej będzie można spalić świąteczne kalorie, zrelaksować się, czy podziwiać przyozdobione oświetlone ulice Rzeszowa. Trasę zaprojektowaliśmy tak by prowadziła tymi najbardziej klimatycznymi świątecznymi ulicami.

<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>
ZAPRASZAMY w piątek o 18:00 na rzeszowski rynek nie zapomnijcie o oświetleniu – najlepiej oświetleni rowerzyści otrzymają prezenty od mikołaja!
<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>

trasa : http://www.bikemap.net/pl/route/2868477-rzmk-2014-12-v1/

Przebieg trasy : Rynek – Mickiewicza – Targowa – Naruszewicza – Wierzbowa – Rejtana (nawrotka przy Castoramie) – Kopisto – most Zamkowy – Kilara (w prawo) – Chopina (w lewo) – plac Śreniawitów – Dąbrowskiego – W. Pola, – Chmaja – Langiewicza – Hoffmanowej – Mochnackiego – Rondo Pakosława – Zygmuntowska – Zamkowa – 3 Maja – Kościuszki – Rynek.

PozdRower ;)

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS