Newsy Relacje z przejazdów

Sportowego weekendu ciąg dalszy…

Poprzednia relacja dotyczyła imprze z piątku. Rzeszowskiej Masy Krytycznej z którą będziemy jeździć na pewno do października.

Ale to był dopiero początek. Dzień następny (sobota) To start naszego nowego prezesa, Rafała Greli w wyścigu „Piękny Wschód” na dystansie 500 kilometrów. Trasę pokonał w 24h:51m. W tym jedna karna godzina za nie odnalezienie piątego punktu kontrolnego około 4:30 rano.

A reszta ekipy od 7:45 zaczęła prace na punkcie żywieniowym VI Ultramaratony Podkarpackiego Zalew – Jarowa. Nad którym jako stowarzyszenie wzięliśmy patronat. Punktem dowodził wiceprezes Marcin Bonowicz w licznej asyście wolontariuszy oraz gospodarzy sąsiadującego domu za co im bardzo dziękujemy.

Więcej zdjęć z punktu dostępnych jest na https://photos.app.goo.gl/Mc3vx9qWFstkEvyg8

Punkt działał do godziny 16. Oprócz działania na punkcie patrolowaliśmy również trasę od ul Podkarpackiej do Lisiej Góry. Na koniec wszystkim małoletnim wolontariuszom wręczyliśmy dyplomy z podziękowanie i małymi niespodziankami w ramach podziękowania. Dziękujemy też mieszkańcom ulicy Jarowej i Brzegowej, którzy bardzo mocno włączyli się działanie punktu.

I to nie koniec. Dzień następny to niedziel i inauguracja Kobiecej Ligi Rowerowej Queens of the Road,

Spotkanie na skrzyżowaniu Alei pod Kasztanami i Lubomirskich przy szumie fontanny multimedialnej. Wsparliśmy tą inicjatywę i bardzo kibicujemy by rozwijała się dalej. Niedzielna trasa w leekim deszczu to tylko 6 km, ale następne wyjazdy będą dłuższe. Plany są takie by powstały 3 grupy, szosowa, średnio zaawansowana  i rekreacyjna.

Więcej zdjęć na https://photos.app.goo.gl/YWBVaa8KLgK3bm8e9

Po pierwszym przejeździe dla uczestniczek których pogoda nie przestraszyła były pamiątkowe okolicznościowe koszulki.

I tak zakończyliśmy ostatni weekend kwietnia. Co przyniesie maj? Śledźcie nasze kanały a na pewno coś się odbędzie, Pierwsza impreza z serii Tour de Podkarpacie 12 maja na która już dzisiaj zapraszamy.

Pozdrower

Cała ekipa Rowery.Rzeszow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.