Newsy Relacje z przejazdów

Sportowego weekendu ciąg dalszy…

Poprzednia relacja dotyczyła imprze z piątku. Rzeszowskiej Masy Krytycznej z którą będziemy jeździć na pewno do października.

Ale to był dopiero początek. Dzień następny (sobota) To start naszego nowego prezesa, Rafała Greli w wyścigu „Piękny Wschód” na dystansie 500 kilometrów. Trasę pokonał w 24h:51m. W tym jedna karna godzina za nie odnalezienie piątego punktu kontrolnego około 4:30 rano.

A reszta ekipy od 7:45 zaczęła prace na punkcie żywieniowym VI Ultramaratony Podkarpackiego Zalew – Jarowa. Nad którym jako stowarzyszenie wzięliśmy patronat. Punktem dowodził wiceprezes Marcin Bonowicz w licznej asyście wolontariuszy oraz gospodarzy sąsiadującego domu za co im bardzo dziękujemy.

Więcej zdjęć z punktu dostępnych jest na https://photos.app.goo.gl/Mc3vx9qWFstkEvyg8

Punkt działał do godziny 16. Oprócz działania na punkcie patrolowaliśmy również trasę od ul Podkarpackiej do Lisiej Góry. Na koniec wszystkim małoletnim wolontariuszom wręczyliśmy dyplomy z podziękowanie i małymi niespodziankami w ramach podziękowania. Dziękujemy też mieszkańcom ulicy Jarowej i Brzegowej, którzy bardzo mocno włączyli się działanie punktu.

I to nie koniec. Dzień następny to niedziel i inauguracja Kobiecej Ligi Rowerowej Queens of the Road,

Spotkanie na skrzyżowaniu Alei pod Kasztanami i Lubomirskich przy szumie fontanny multimedialnej. Wsparliśmy tą inicjatywę i bardzo kibicujemy by rozwijała się dalej. Niedzielna trasa w leekim deszczu to tylko 6 km, ale następne wyjazdy będą dłuższe. Plany są takie by powstały 3 grupy, szosowa, średnio zaawansowana  i rekreacyjna.

Więcej zdjęć na https://photos.app.goo.gl/YWBVaa8KLgK3bm8e9

Po pierwszym przejeździe dla uczestniczek których pogoda nie przestraszyła były pamiątkowe okolicznościowe koszulki.

I tak zakończyliśmy ostatni weekend kwietnia. Co przyniesie maj? Śledźcie nasze kanały a na pewno coś się odbędzie, Pierwsza impreza z serii Tour de Podkarpacie 12 maja na która już dzisiaj zapraszamy.

Pozdrower

Cała ekipa Rowery.Rzeszow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *