Chcesz nas wesprzeć?

Członkowie Stowarzyszenia wykonują swoją pracę nieodpłatnie. Nasza działalność wiąże się jednak z kosztami: utrzymanie stron internetowych, opłaty rejestrowe, druki różnych dokumentów, organizacja imprez rowerowych (np. masa krytyczna, pikniki) czy wreszcie wkład własny w projekty grantowe, które realizujemy na terenie naszego miasta i bliskiej okolicy. Zależy nam na rozwoju infrastruktury rowerowej i każda nawet najmniejsza pomoc jest dla nas na wagę złota.

Najbardziej zależy nam na wsparciu osobowym, im więcej zaangażowanych aktywnych działaczy tym więcej możemy wspólnie zmienić. Również wsparcie finansowe lub materialne pomoże nam sprawniej funkcjonować oraz organizować więcej i lepsze imprezy rowerowe.

Aby przekazać 1% podatku na Rowery:

Należy przy wypełnianiu zeznania podatkowego w dziale Wniosek o przekazanie 1% ’’ , w rubryce Numer KRS wpisać 0000279838

pit rowery

Możesz rozliczyć swój PIT również drogą elektroniczną za pomocą przycisku poniżej, po którego kliknięciu uruchomi się specjalna aplikacja.

Aby przekazać darowiznę  na Rowery:

 możesz przelać dowolną kwotę na konto:

Stowarzyszenie Rowery.Rzeszow.pl
ul. SPIECHOWICZA 13 /2
35-223, Rzeszów

Raiffeisen Polbank o/Rzeszów, ul. Rejtana
81 1750 0012 0000 0000 4076 8327

Możesz też  wpisać dowolną kwotę w polu poniżej, a następnie kliknąć przycisk WSPIERAM. Dodatkowo możesz odliczyć do 10% od podatku. Dzięki Twojej pomocy, możemy zmieniać świat na lepsze. Stwórzmy nasz rowerowy raj!


Zebrane fundusze przekazujemy na realizacje celów statutowych:

Tylko ubiegłego roku wysłaliśmy ponad 100 różnych pism do rzeszowskich urzędników. Udało się wywalczyć m.in.: więcej pieniędzy na drogi rowerowe, montaż 50 nowych stojaków rowerowych, możliwość nieodpłatnego przewożenia rowerów w autobusach, możliwość poruszania się rowerem po rzeszowskim rynku, możliwość oznakowania roweru przez Straż Miejską, poszerzenie drogi dla rowerów od zapory do lisiej góry, budowę 60 bezpiecznych przejazdów rowerowych w całym mieście. Przekazaliśmy bezpieczne stojaki rowerowe dla 6 szkół z Rzeszowa i okolic, prowadziliśmy badania rowerowe, wspieraliśmy lokalne firmy, stworzyliśmy interaktywną mapę rowerową. Zbieraliśmy podpisy o wprowadzenie Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego, organizowaliśmy cyklicznie rzeszowską masę krytyczną, pikniki rowerowe i wyjazdy rodzinne za miasto, walczyliśmy o poprawę infrastruktury rowerowej w mieście, oraz z prezydentem Ferencem o dopuszczenie jazdy rowerem po rzeszowskich deptakach – wszystkie te akcje zostały zakończone sukcesami!

Pozyskaliśmy ponad 3 mln zł na Rowery, wygraliśmy budżet obywatelski „Poprawa Infrastruktury Rowerowej – budowa bezpiecznych przejazdów rowerowych za 1,5mln zł. Budujemy boisko do Bike-Polo i uni-hokeja pod mostem Zamkowym za 30 000 zł. Zapewniliśmy Publiczną Stację Naprawy Rowerów przy moście Karpackim, wspieraliśmy pumptrucki w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim i wiele wiele więcej! Pomóż nam i Ty!

DZIĘKUJEMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.