Dołącz do nas!

Wszystkich chętnych miłośników dwóch kółek – bikerów i rowerzystów, dużych i małych, grubych i chudych zapraszamy do zasilenia szeregów Stowarzyszenia Rowery.Rzeszow.pl. Wystarczy przyjechać na jedno z organizowanych przez nas spotkań (szczegółowe informacje w kalendarzu obok), lub porozmawiać z nami przed przejazdem Masy Krytycznej organizowanej w prawie każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00 z Rynku i wyrazić chęć działania.

Będąc członkiem Stowarzyszenia Rowery.Rzeszow.pl można liczyć na pewne przywileje, ale wiążą się z tym i obowiązki. Oferujemy możliwość miłego spędzenia czasu w gronie pozytywnie zakręconych ludzi, udział w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie. W zamian oczekujemy zaangażowania w działania w interesie rzeszowskich rowerzystów, udział w Masach Krytycznych, podsuwanie pomysłów związanych z rozwojem ruchu rowerowego w naszym mieście, a także pomoc w organizacji imprez zaplanowanych przez Rowery.Rzeszow.pl.

 Używasz roweru na co dzień , zależy ci na wygodnym i bezpiecznym przemieszczaniu się rowerem po Rzeszowie, lubisz spontaniczne wypady za miasto na dwóch kółkach, chcesz pomóc w organizacji naszych imprez?

 

ZAPISZ SIĘ DO STOWARZYSZENIA JUŻ TERAZ!

https://drive.google.com/file/d/1tgmclxPf2oh2gAp1zQrxmRkoYctlqsuB/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1csmHly8pJZ79QlqcncTkdjsEdHi1WRo0/view?usp=sharing

deklaracja rowery.rzeszow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.