Newsy Stowarzyszenie Usługi rowerowe

Ubezpiecz się z IDEA FAIRPLAY i wspieraj nas!

Rozpoczęły się upragnione wakacje, a z nimi także pomysły i plany na udany wypoczynek. Wielu z nas spędza go również na rowerze, dlatego dobrze jest pomyśleć o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich. Od kilku lat możecie to robić także z nami!

Od 2016 roku wraz z Idea Fair Play działamy wspólnie, realizując bezkosztowe wspieranie inicjatyw organizacji społecznych. Razem z nami zapewniając sobie bezpieczeństwo oraz swoim bliskim otrzymasz kilka ofert różnych towarzystw mając najkorzystniejsze opcje do wyboru. Wśród ofert dostępne są kategorie: ubezpieczenie pojazdu, ubezpieczenie podróży, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie mieszkań i domów, ubezpieczenie NNW dziecka, ubezpieczenie firmy oraz inne (w tym także rower itp).

Wszelkie informacje dostępne na prospektach oraz dedykowanej podstronie naszej organizacji. Decydując się na ubezpieczenie zostaje nam przekazana darowizna. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

www.ideafairplay.pl/produkty/139

Wszystkim dotychczasowym darczyńcom dziękujemy za wsparcie, a was drodzy rowerzyści zachęcamy do skorzystania i życzymy udanych wakacji! Pozdrower!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.