Newsy Relacje z przejazdów

wrześniowa Rzeszowska Masa Krytyczna

i po wrześniowej RzMK
… tak jak poprzednio było rowerowo, sympatycznie i na końcu śmiesznie. W masie wzięło udział 106 rowerzystów. Dzięki i zapraszam na następne edycje.
30 września o 18:00 na Rynku
Już drugi raz w tym roku zapraszamy wszystkich rowerzystów i rolkarzy na Masę Krytyczną. Zapowiada się ładna pogoda wiec myślę, że wynik z sierpnia (153 uczestników) zostanie przebity.
Mamy do przejechania ok. 14 km. Oto trasa: Rynek – Mickiewicza – Targowa – Naruszewicza – Wierzbowa – Rejtana – Niepodległości – Bohaterów 10 SDP – Witolda – Paderewskiego – Powstańców Wielkopolskich – Wieniawskiego – Robotnicza – Strażacka – Grabskiego – Most Karpacki – Hetmańska – Wincentego Pola – wzdłuż Wisłoka – Olszynki – Słowackiego – Rynek

Nie zapomnijcie o oświetleniu ponieważ o tej porze roku słoneczko zachodzi nam dużo szybciej.

Po masie o 20:30 wraz z kinem Zorza zapraszamy do Filmowa Cafe na francuską komedie z rowerem w tle „Jeszcze dalej niż północ”. Wstęp 10 PLN (z Szprychówką 20% rabatu). Ilość miejsc ograniczona.

Na czas filmu rowery będą zamknięte w ogródku kina zaraz obok Filmowa Cafe.

W czasie masy będą sprzedawane SZPRYCHÓWKI w cenie5 PLN. Po masie wylosujemy trzy Szprychówki, które będą uprawniać do wejście na film za darmo.

Zapraszam także na nasz fan page Rzeszowskiej Masy Krytycznej na fejsie.