Newsy Usługi rowerowe

Wycieczki rowerowe dla każdego z Feniks Tour

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z  rzeszowskim biurem podróży Feniks Tour, organizującym atrakcyjne wycieczki turystyczne w różnych formach: kajakowe, trekkingowe, skitourowe, rowerowe i inne. Jesteśmy przekonani, że osoby spragnione poznawania z bliska piękna natury i historii interesujących miejsc odnajdą ją właśnie tutaj!

Biuro oferuje wycieczki jedno- i kilkudniowe w różne pory roku, prowadzone przez wykwalifikowanych Przewodników Beskidzkich, pasjonatów gór i dzikiej natury – znających lokalne historie miejsc, które przyjdzie wspólnie zwiedzić i wspólnie poznać na nowo. Poczucie bezpieczeństwa oraz otwartość i serdeczność przewodników pozwala uczestnikom cieszyć się podróżą i wspólnie tworzyć zgraną ekipę wypadową.

Wspólnie z Feniks Tour zapraszamy was do rezerwacji ostatnich wolnych miejsc w wycieczce malowniczymi dolinami Dunajca po niezwykłych szlakach rowerowych Velo Dunajec – Czorsztyn w dniach 21-22.08. W programie wycieczki drewniany kościółek św. Michała Archanioła wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, kościółek w Harklowej, rezerwat Bór nad Czerwonym, a także skansen w Kluszkowcach, przełom Białki i zamki w Niedzicy i Czorsztynie.

Jeżeli myślicie o zrobieniu sobie przerwy od dwóch kółek, zachęcamy Was spróbować spływów kajakowych, wędrówek górskich lub krajoznawczych w różnych zakątkach przyrody. Każdy odnajdzie coś dla siebie ;). Zapraszamy!

Strona internetowa: fenikstour.pl, Facebook

Redakcja Rowery.Rzeszow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *