Z Gdańska do Rzeszowa na rowerze w 24h

Zachęcamy Was do udziału w szczytnej akcji z rowerami w tle. Organizujemy grupę która jutro przywita kolarzy ok 17:00 30km przed Rzeszowem i będzie im towarzyszyć aż do mety. (Chętni zgłaszać się w komentarzach na facebooku lub na email [email protected] – tempo będzie szybkie, będziemy informować)

EVENT: https://www.facebook.com/events/199327820938215/

Zgłoszenia: https://www.facebook.com/roweryrzeszowpl/

Sebastian Hajduk ma sześć lat i mieszka w Rzeszowie. Pierwsze problemy ze zdrowiem uwidoczniły się u chłopca w kwietniu 2017 roku. Niespełna kilka miesięcy później lekarze zdiagnozowali u Sebastianka – guz na kości strzałkowej. Od tamtej pory chłopiec przeszedł już chemioterapię i operację usunięcia kości strzałkowej. Usunięcie kości skutkuje wieloma ograniczeniami jeśli chodzi o aktywność ruchową chłopca.

Sebastianek ma wiele pasji i zainteresowań. Jedną z nich jest motoryzacją. Chłopiec bardzo lubi jeździć na rowerze biegówce. Sebastian lubi też słuchać opowiadań i sam biegle już czyta. Uwielbia gry planszowe a jego ulubione bajki to „Masza i Niedźwiadek”, „Wilk i Zając”, „Psi patrol” i „Tropiciele zagadek”.

Obecnie najtrudniejsza dla Sebastianka jest izolacja i brak kontaktu z rówieśnikami. Chłopiec pomimo swoich ograniczeń i świadomości choroby, stara się żyć normalnie i cieszyć każdym dniem.

Przed Sebastiankiem i jego rodziną jeszcze długi proces rehabilitacji, dlatego gorąco apelujemy do Państwa o wsparcie finansowe dla chłopca. Zachęcamy do wpłacania darowizny na indywidualny numer subkonta.
Za wszelką pomoc, w imieniu rodziny, serdecznie dziękujemy!

Ci którzy chcą pomóc:
– Fundacja ISKIERKA, Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2, ING Bank Śląski. Nr konta: 86 1050 0099 6781 1000 1000 0689. Tytuł przelewu – Sebastian Hajduk. Pomóc można również, odpisując 1 procent od podatku: KRS 0000248546.

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS