Z pomocą dla Mistrza

Jutro o godz. 20tej przy sklepie Fil-Bike na ul. Dąbrowskiego 23, Tomek Rudnicki i reszta ekipy organizują późnowieczorne przejazdy NocnaSzoska. Tak wygląda powrót do do korzeni Masy Krytycznej. Tak chyba wyglądały jej początki. Ale tym razem jest ważna rzecz. Chłopaki organizują zbiórkę na rehabilitację Ryszarda Szurkowskiego.

Tekst z ich wydarzenia

Jak już zapewne wiecie nasz Wielki Mistrz, dla niektórych z nas kolarski idol dzieciństwa Ryszard Szurkowski miał ciężki wypadek w wyniku którego odniósł poważne obrażenia i wymaga kosztowniej rehabilitacji. Tak jak on kiedyś dawał nam niesamowite emocje podczas Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata czy Wyścigu Pokoju tak my teraz bądźmy solidarni z całą kolarską Polską i pomóżmy Panu Ryszardowi w jego najcięższym wyścigu-wyścigu o zdrowie. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Lions Club Poznań 1990 oraz z Jacek Kłeczek i Kamil Kaczmarski postanowiliśmy zorganizować charytatywną NocnąSzoskę vol.6. pieniądze zebrane podczas jazdy przekażemy na konto Lions Club Poznań 1990.
Poniżej link do ciekawego artykułu:

https://naszosie.pl/…/dlaczego-pomoc-ryszardowi-szurkowski…/

oraz link do programu w TVN Uwaga:

https://uwaga.tvn.pl/…/wypadek-ryszarda-szurkowskiego,27850…

Kto z Was się wybiera? Oczywiście niekoniecznie jechać z chłopakami bo to prawie zawodowcy na szosie, ale chodzi o składkę, nawet symboliczną w imieniu Rzeszowskiej Masy Krytycznej i Rowery.Rzeszow.pl.

Zarząd stowarzyszenie i cała ekipa Rzeszowskiej Masy Krytycznej zapraszają.

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS