Zaproszenie do udziału w rowerowych wydarzeniach wrześniowych

Stowarzyszenie Rowery.Rzeszow.pl zaprasza na odwiedzenie i zapoznaniem się z ciekawym  i nietypowym  miejscem   dostępnego TYLKO  I WYŁĄCZNIE  podczas najbliższego wekendu 15-16 09.2018.Miejscem tym będzie parking za ratuszem a nietypowe miejsce związane z 1 w Polsce mobilnym muzeum Tour de Pologne w którym możemy zapoznać się z historią wyścigu. Jest ku temu specjalna okazja  w Polsce w tym roku świętujemy 100 lecie Niepodległości natomiast  Tour de Pologne świętuje 90 lat ścigania.

Po  zwiedzeniu tego nietypowego muzeum  warto w swoim kalendarzu zarezerwować trochę więcej  wolnego czasu na ostatni  wekend września.Piątek kolejna Masa Krytyczna.

Sobota ( po wcześniejszym zapisie zapisy do 21)  wybrać się na Rajd Tour De Podkarpacie organizowanego przez nasze stowarzyszenie  gdzie trasa licząca 123 km wiedzie  przez ciekawe miejsca związane z  historią oraz atrakcjami podczas przejazdu.

Infromacje na temat rajdu Tour de Podkarpacie

  • zapisy do 21.09
  • trasa rajdu https://www.traseo.pl/trasa/tour-de-podkarpacie-1
  • opłata rajdu koszt 80 zł cena obejmuje pakiet startowy między innymi:koszulkę, ciepły posiłek,mapę w wersji papierowej.
  • wymagany kask, sprawny rower.
  • wszelkich informacji udziela Rafał  Grela, tel. 502 203 892 w godzinach -17:00 – 21:00,  [email protected]
DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS