Zaproszenie na spotkanie autorskie

Dzień dobry!

W imieniu własnym i miejscowego organizatora (Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie) mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie autorskie z Panem Arturem Zygmuntowiczem, autorem książki “Ziemia o ludzkiej twarzy”, które odbędzie się dnia 2-go listopada o godzinie 19.00 w Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie ulica Romana Niedzielskiego 2, 35-036 Rzeszów

Książka ta jest reportażem z podróży rowerowej wzdłuż wschodniej granicy Polski. Autor podejmuje temat w sposób oryginalny- koncentruje się bowiem nie na atrakcjach turystycznych, tylko na “pozytywnie zakręconych” ludziach Wschodu. Przedstawieni w książce bohaterowie to postaci niebanalne, oryginalne i inspirujące, jednak nie goszczące na pierwszych stronach gazet.

 

Na spotkanie autorskie Pana Artura Zygmuntowicza składa się prezentacja slajdów z podróży, fragmenty filmów i dynamiczna, okraszona humorem prezentacja tekstu. Doświadczenie pokazuje, że po 45-minutowym wystąpieniu pojawiają się też pytania gości, które zajmują maksymalnie 15-20 minut czasu.

 

W tym roku autor występował już w wielu miejscach w Polsce (więcej informacji w sieci), ale warto podkreślić, że swoim programem otwierał wrocławski festiwal czytelniczo-podróżniczy “Rowerem do biblioteki” w ramach większego projektu- WROCŁAW- EUROPEJSKA STOLICA KULTURY.

 

Wstęp wolny. Szczegółowe zaproszenie w załączniku.

Pobierz (DOC, 593KB)

Prosimy o rozesłanie tej informacji osobom, organizacjom i instytucjom, które w Państwa ocenie mogą być zainteresowane spotkaniem. Z góry dziękujemy.

 

Zespół Impresariatu Wrocław

 

P.S. Ewentualne pytania prosimy kierować na ten adres mailowy. Na wszystkie pytania odpowiadamy zawsze w ciągu 12 godzin.

DYSKUSJA

logo rowery rzeszów
WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! DOŁĄCZ DO NAS